О компании

Наша компанія спеціалізується на товарах для гідроізоляції та теплоізоляції та роботі з ними.

Є офіційним дилером торгових марок Пенетрон, Сазі, Ізоллат та Sika.

Виконуємо роботи із гідроізоляції по всій території України.

Торгова марка Пенетрон зобов’язана своїм успіхом Роберту Дж. Ревере, який 1979 року очолив ICS/Penetron International Ltd і вивів компанію на світовий рівень.

Професійні хімічні гідроізоляційні матеріали марки Пенетрон вже понад 50 років доводять свою дієвість у галузі гідроізоляції. За ці роки компанія не стояла на місці та постійно розширювала свій асортимент, розробляла інноваційні засоби, підвищувала якість матеріалів. Окрім торгівлі на американському ринку, компанія активно розвиває дистриб’юторську мережу по всьому світу.

Так, у 1991 році було прийнято рішення про створення представника транснаціональної корпорації Penetron GROUP на євразійському континенті. Завдяки винятковості та унікальності вироблених гідроізоляційних матеріалів Пенетрон, на сьогоднішній день успішно функціонують заводи з виробництва проникаючої гідроізоляції .

Наша компанія вже понад 15 років є офіційним дилером ICS/Penetron International Ltd на півдні України (в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях). Компанія працює з 2006 року і вже встигла зайняти лідируючі позиції на українському ринку.

Наша продукція

В даний час “Пенетрон-Одеса” постачає матеріали нового покоління для об’єктів, що будуються, а також матеріали для відновлення та гідроізоляції будівельних конструкцій.

Крім серії гідроізоляційних матеріалів Пенетрон, компанія також пропонує засоби теплоізоляції Ізоллат, герметики САЗІ та будівельну хімію Sika.

Наші послуги

Крім дистрибуції продукції, компанія «Пенетрон-Одеса» також якісно виконує різноманітні гідроізоляційні роботи:

гидроизоляция готовых фундаментов, полов, бассейнов, колодцев, подвалов;

работа с агрессивной средой, разрушительно влияющей на качество бетонных сооружений. Это касается очистных сооружений, свинарников, коровников, пожарных сооружений;

шеф-монтаж на стадии заливки бетона;

ремонт разрушенного бетона и восстановление старого бетона;

работа по антикоррозийной защите конструкций.

Наші роботи

ТОВ «Пенетрон-Одеса» – це колектив енергійних, які знають свою справу професіоналів, які проведуть усі гідроізоляційні роботи «від і до» з найкращим результатом.

У багатьох ситуаціях система Пенетрон вважається вже необхідним компонентом при заливанні бетону та застосовується у промисловому, діловому та житловому будівництві. Не дивно, що кількість об’єктів, на яких використовувалися матеріали Пенетрон, вже давно перевищила півтори тисячі!

Високий рівень роботи компанії ТОВ «Пенетрон-Одеса» було відзначено не лише споживачами, а й підтверджено різними дипломами та сертифікатами: «ViraUkraine», «BuildTech», «Одеський дім».